Image

Przedsprzedaż książki do 31 maja 2021r

Cena: 59zł 44zł

Doskonały podręcznik sprzedaży, napisany we współpracy z 2 mistrzami: Mateuszem Mrozowskim i Dominikiem Staneckim. Dwie perspektywy patrzenia na sprzedaż, dwie inne drogi, ale wspólny cel. Mateusz i Dominik to ludzie, którzy potrafią sprzedać dosłownie wszystko. Biznes nie ma żadnych tajemnic. Specjaliści w swojej branży. Potrafią zarabiać pieniądze, ponieważ robią to z pasją. Jeśli chcesz poprawić swoje umiejętności sprzedażowe i wyprzedzić konkurencję - ta pozycja jest właśnie dla Ciebie!

Image

Przedsprzedaż książki do 31 czerwca 2021r

 Cena: 59zł 44zł

Inspirujące rozmowy ze znanymi i cenionymi osobami, które doświadczyły w swoim życiu ważnej zmiany. Każdy z nas się zmienia. Różnica polega na tym, że niektórzy widzą tą zmianę i potrafią wyciągnąć z niej wnioski. Wiedzą, że coś dzieje się po coś.  Dla innych życie jest przypadkiem. W której grupie Ty jesteś?

Kamila Stolarczyk w swoich sesjach mentoringowych łączy takie sfery jak: biznes, życie osobiste, duchowość, marzenia, rodzicielstwo. Sama wie dokąd zmierza, potrafi poprowadzić także inne osoby. Jeśli czujesz, że sesja z Kamilą pozwoli Ci odkryć nową, lepszą, nieznaną jeszcze drogę w życiu, to zdecyduj się na pierwszy krok!