TRZECIA !! edycja Inspirujących WARSZTATÓW dla Kobiet pt. "SIŁA JEST KOBIETĄ"

Data

19.03.2023
godz. 10.00 - 17.00

Miejsce warsztatów

Hotel FOCUS
al. Warszawska 109
Lublin

Cena

450 zł
(wystawiam FV)

Image

Opis warsztatów

Kolejne Warsztaty, kolejne wspaniałe prelegentki i jeszcze więcej merytorycznych narzędzi, ćwiczeń i informacji, które pozwolą w pełni zmienić świadomość każdej uczestniczki, poprawić komfort życia, poznać własne możliwości jak i odkryć swój potencjał.

W życiu nie ma przypadków :)
Albo masz tu być i wykorzystać ten dzień Warsztatowy tylko dla siebie najlepiej jak potrafisz albo nie.

Warsztat każdej z prelegentek, doświadczenia i wiedza pozwolą Ci
odkryć nowy pryzmat myślenia i odczuwania.

Zapewniam Cię, że będą łzy, dobra energia, będzie śmiech, taniec a nawet przytulańce.

Serdecznie Zapraszam Was Kochane do kolejnej już TRZECIEJ EDYCJI warsztatów " SIŁA JEST KOBIETĄ" i jak poprzednio gwarantuję równie silne emocje.
Jesteście gotowe ?

Tu znajdziecie link do zapisów

Każdej z nas przyda się umiejętność zrozumienia swoich emocji i zarządzania nimi, wzmacniania poczucia własnej wartości i pewności siebie.

Tym razem wiele usłyszysz o tym jak osiągnąć niezależność finansową.
Zrozumiesz, jak manifestować swoje wymarzone życie !

TO MOCNY I POZYTYWNY WARSZTAT ROZWOJOWY, KTÓREGO POTRZEBUJE KAŻDA KOBIETA !

Zgłoś swój udział, zabierz notatnik i przyjdź po SWOJE.

To kolejny ważny dzień w Twoim życiu.

Zapisz się

Zrób coś proszę tylko dla SIEBIE.

Przyjdź na całodzienne warsztaty z kobietami i dla kobiet. Zobaczysz w sobie to czego na co dzień nie dostrzegasz.

Skorzystaj z tego wyjątkowego dnia Twojego życia, który zapamiętasz na zawsze, bo zmieni Twoje myślenie, otworzy Twoją świadomość, pozwoli przepracować fatalnie zapisane emocje, które odwrócić można w jednej chwili i zmienić we właściwy rozwój świadomości.

Daj sobie tę szansę.

Zgłoś swój udział

Warsztaty odbędą się 19 marca 2023r w Lublinie w hotelu FOCUS przy al. Warszawskiej 109 w godzinach 10.00 - 17.00

Agenda

10.00-11.00 wprowadzenie do Warsztatów KAMILA STOLARCZYK
11.00-11.40 Warsztat MONIKA MADEJSKA
11.40-12.00 przerwa kawowa
12:00-12.40 Warsztat DOROTA GARDIAS
12:40-13.30 Warsztat JUSTYNA CZEKAJ
13.30-14.00 PRZERWA OBIADOWA
14.00-14.20 TRANSFORMACJE
14.20-15.20 Warsztat SOLOMIYA ESTREITA KOZERA
15.20-16.20 Warsztat ALINA ADAMOWICZ
16.20-17.00 Podsumowanie Warsztatów

Formularz zgłoszeniowy

Jak zgłosić udział w warsztatach?

KROK 1:

Wypełnij formularz zgłoszeniowy

KROK 2:

Czekaj na email zwrotny

KROK 3:

Dokonaj przelewu na wskazane konto

KROK 4:

Oczekuj kontaktu ode mnie

Wypełnij wymagane pola
Wypełnij wymagane pola
Wypełnij wymagane pola
Wypełnij wymagane pola

UWAGA! UWAGA!

Informacja dla Kobitek przyjezdnych i nocujących w Lublinie.

Mamy WYNEGOCJOWANE ceny noclegu specjalnie dla uczestniczek Warsztatów w tym samym hotelu co odbywające się Warsztaty!

 • pokój 1 - osobowy 180 zł /doba + śniadanie
 • pokój 2 - osobowy 220 zł /doba + śniadanie
 • pokój 3 - osobowy 310 zł /doba + śniadanie (możliwa dodatkowa dostawka)

PRZY REZERWACJI PROSZĘ KONIECZNIE PODAWAĆ HASŁO WARSZTATY - "Siła jest KOBIETĄ "

19 marca 2023 r.
rezerwacja HOTEL : 81 466 70 66

Pod jednym dachem poprowadzą warsztaty:

DOROTA GARDIAS

Dziennikarka i prezenterka kanałów grupy Discovery. Laureatka nagrody Telekamery w kategorii Najlepszy Prezenter. Dorota wygrała również plebiscyt „Kobieta Roku TVN Turbo” oraz otrzymała nagrodę Akademii Dobrego Stylu Klubu Integracji Europejskiej czym dołączyła do grona wybitnych kobiet, takich jak Bożena Dykiel, Beata Tyszkiewicz czy Danuta Stenka. Dorota jest znana również z dystansu i chęci do nowych wyzwań. Kilka lat temu wygrała program TVN ”Taniec z gwiazdami” gdzie pokazała się jako świetna tancerka. Kilka lat później udowodniła polskiej publice swoją odwagę i determinację w programie „Azja Express”. W tym roku znów zaskoczyła widzów, dając się poznać jako utalentowana wokalistka wcielając się w tajemnicza postać Róży w programie „Mask Singer”!

Oprócz zawodowego doświadczenia dziennikarskiego Dorota może pochwalić się wielka sympatią Polek i Polaków. To osobowość medialna z prawdziwego zdarzenia, która swoim wdziękiem i niebanalnym humorem ujmuje nawet najbardziej wymagających widzów. Pojawiała się na łamach niezliczonych, prestiżowych magazynów lifestylowych, modowych, opiniotwórczych i eksperckich często goszcząc na ich okładkach. 

Dziennikarka angażuje się społecznie i bierze udział w kilku ważnych akcjach charytatywnych. Jest bardzo zaangażowana w ochronę przyrody i dzikich rejonów Roztocza, skąd pochodzi i które darzy szczególną troska i miłością. Promuje sprzątanie dzikich terenów naturalnych, wspierając tego typu inicjatywy nie tylko swoim wizerunkiem, ale fizycznie włączając się w akcje. Propaguje kobiecy empowerment, jest ambasadorką honorową kobiecej fundacji artystycznej „Projekt Kobiety”. Jako osoba w przeszłości dotknięta chorobą nowotworową została jedną z twarzy kampanii „Dotykam Wygrywam”, gdzie działa na rzecz propagowania samobadania piersi wśród kobiet i profilaktyki raka piersi.

Dziewczyna z Lubelszczyzny :)

Jak Dorota stawiała i zdobywała cele?

Życie jak wędrówka po górach

Metoda małych kroków

Jak odnaleźć się w świecie jako samodzielna mama :)

Image
Image

Monika Madejska

1) terapeutka holistyczna (Praktyk Emotion Code, Praktyk Internal Familly System, Facylitator PSYCH-K, Praktyk Soul Body Fusion, Hipnoterapeutka)

Pracuje metodami, które łączą wszystkie 4 obszary funkcjonowania człowieka: umysł, emocje, ciało i duszę. Dokonuje transformacji na wszystkich poziomach istnienia człowieka pracując bezpośrednio z podświadomością oraz wykorzystując zdolności intuicyjne.

2) dyplomowany coach i trener biznesu, akredytowany konsultant Harrison Assessments, specjalista ds. zarządzania talentami

Posiada kilkanaście lat oświadczenia w biznesie (min. członek zarządu spółki kapitałowej, dyrektor HR, konsultant i trener biznesu, specjalista ds. rekrutacji) oraz jest autorką 5 szkoleń online w zakresie zarządzania ludźmi (https://www.corazlepszafirma.pl/oferta/jak-zmotywowac-pracownikow, https://www.corazlepszafirma.pl/oferta/7-regul-zatrudniania-pracownikow, https://www.corazlepszafirma.pl/oferta/odzyskaj-sily, https://www.corazlepszafirma.pl/oferta/musimy-porozmawiac, https://www.corazlepszafirma.pl/oferta/jak-zarzadzac-mlodymi-pracownikami)

Image

3) ekspertka w dziedzinie zarządzania stresem i przeciwdziałania wypaleniu zawodowemu

Doświadczyła syndromu wypalenia zawodowego i  nauczyła się prowadzić zrównoważone życie oraz pomaga innym odnaleźć work-life balance. Jest współfundatorką fundacji Slowlajf – Fundacji Przeciw Wypaleniu Zawodowemu oraz wielu innowacyjnych projektów z zakresu przeciwdziałania wypaleniu zawodowemu. Stworzyła autorskie metody pracy ze stresem, w tym Uwalniam Stres oraz 3R.

4) pasjonatka odkrywania wewnętrznego świata i rozwoju duchowego

Zainwestowała kilkaset tysięcy złotych we własny rozwój osobisty i duchowy doświadczając setek metod pracy z umysłem, emocjami, ciałem i duszą. Praktykuje medycynę energetyczną i informacyjną, wspierając się najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi. Obecnie koncentruje się głównie na pogłębianiu wewnętrznej transformacji „pracując wewnętrznie” każdego dnia po kilka godzin.

5) szczęśliwa partnerka Tomka i mama Weroniki.

Udane życie osobiste jest jej największym sukcesem i najważniejszym rezultatem wewnętrznych przemian. Skutecznie przetransformowała osobiste predyspozycje do pracoholizmu i osiągnęła stan wewnętrznego spokoju i równowagi.

Tytuł warsztatu: Jak budować wewnętrzny spokój?

Zagadnienia poruszane podczas wystapienia:

 • jak zapanować nad wewnętrznym chaosem?
 • jak przekonania tworzą nasza jakość życia?
 • jak zarzadzac własnymi myślami?
 • jak odpoczywać i mieć czas dla siebie?
 • jak radzić sobie z wewnętrznymi konflikami?

JUSTYNA CZEKAJ

Kolejny mocny warsztat będzie należał do Justyny Czekaj - najczęściej kojarzonej jest z projektem „Wilczycą Być", który stworzyła już ponad 7 lat temu. Nieustannie wspiera kobiety w budowaniu wewnętrznej siły i poczucia własnej wartości. Jest autorką książki i dwóch e-booków, a ten najnowszy „Własna marka, czyli droga do niezależności", stworzyła wraz ze swym partnerem. W jej warsztatach stacjonarnych oraz tych organizowanych online, wzięło udział już ponad 50 000 kobiet. Misją Justyny, jest podniesienie świadomości społecznej dotyczącej rozpoznawania toksycznych zachowań i sposobów leczenia ich skutków.

Justyna, pomaga zobaczyć i przetransformować wydarzenia z przeszłości, które miały wpływ na ukształtowanie się schematów zachowań, myśli i przekonań, które nie są wspierające i powodują zniszczenie oraz brak miłości. Inspiruje i służy pomocą w odnalezieniu własnej drogi do wewnętrznej równowagi i harmonii poprzez integrację Ciała/Umysłu/Serca i Ducha.

Był czas, że jej życie definiował smutek, zagubienie i pogoń za miłością. Nie radziła sobie z lękami, depresją, potwornymi migrenami i agresją choć zewnętrznie była postrzegana jako bardzo szczęśliwa osoba, która wiedzie dostatnie i przyjemne życie rodzinne i zawodowe. Te pozory powodowały, że jej poczucie wstydu i zawiedzenie sobą rosło, uważała, że mając to wszystko co ma powinna być zadowolona tymczasem nie miała sił, aby wstawać z łóżka.

Image

Głęboka zmiana w życiu Justyny rozpoczęła się w momencie, w którym jak za dotknięciem magicznej różdżki zrozumiała, że nie może już tak dłużej żyć. Coś musi się zmienić. Ta myśl była silna i niezaprzeczalna.

Dopiero wtedy zaczęły docierać do niej iluzje w których żyła, dopiero wtedy otworzyła oczy i zrozumiała, że budowała swoje życie na poszukiwaniu akceptacji i miłości na zewnątrz. Była skupiona na spełnianiu potrzeb innych, naiwnie wierząc, że w rewanżu inni zadbają o jej potrzeby i będzie wreszcie szczęśliwa. Nie szanowała siebie i swojego czasu.

Pozwalała innym na podejmowanie decyzji dotyczących swojego życia. Nie stawiała żadnych granic i przeraźliwie bała się powiedzieć co tak naprawdę myśli. Spędzała dni na myśleniu o tym co źle zrobiła albo jak powinna to zrobić. Nie potrafiła mówić TAK i NIE. Żyła w świecie marzeń i czekała, aż ten świat jakimś cudem stanie się realny. Była totalnie zależna od innych i ich decyzji dotyczących swojego życia.

Życie przestało być dla niej wrogie i niebezpieczne stało się wielowymiarowe i piękne w swojej różnorodności. Przestała kontrolować swoją rzeczywistość i funkcjonować z poziomu strachu.

W pierwszej części wystąpienia przybliży temat przemocy finansowej, która nadal jest bardzo powszechna w Polsce (co piąta kobieta nie posiada własnych dochodów). W drugiej natomiast opowie o tym dlaczego finansowa niezależność powinna być priorytetem każdej kobiety i jakie korzyści z niej płyną. Podpowie także co można zrobić, aby tę niezależność osiągnąć. Temat jej Warsztatów to „Finansowa niezależność, to nie przywilej"

Image

SOLOMIYA ESTREITA KOZERA

Solomiya jest pierwszym Neuromasterem w Polsce, Instruktorką Neurografiki, Estetycznym Coachem oraz Specjalistką Neuroakupunktury.

Fascynuje się nauką o działaniu mózgu i jego wpływu na zachowanie, myśli, emocje, doświadczenia oraz reakcję na nowe sieci neuronowe tworzone na zewnątrz.

Jej misją jest pokazanie szerszej publiczności, sposobu na realizację swojego wymarzonego życia za pomocą neurografiki.

Prowadzi profil motywacyjny na Instagramie @moje.wymarzone.zycie

Neurografika - innowacyjna metoda w Polsce, łącząca w sobie psychologię, motorykę małą i grafikę. Sięga do najgłębszej warstwy podświadomości, tworząc swoje nowe sieci neuronowe. Nowe sieci neuronowe są tworzone w sposób graficzny na podstawie algorytmu neurografiki.

Tytuł jej Warsztatów: Pozwól sobie na życie swoich marzeń!

Podczas Warsztatów przepracuje z Tobą :

 • jak manifestować swoje wymarzone życie
 • pewności siebie w tej drodze i jak ją zbudować
 • jak ważne jest poczucie wartości
 • co robić, jak nie idzie po Twojej myśli
 • jakie podjąć działania i kroki?
 • jak robić to lekko, łatwo i na energii
 • co jest najważniejsze w drodze po największe marzenia?

Solomiya, gwarantuję Ci odpowiedzi na te pytania, dawkę wiedzy, motywacji i przykłady z życia.

Wyrusz z tą silną Kobietą w drogę do swojego wymarzonego życia!

Image
Image

ALINA ADAMOWICZ

Jako ostatni odbędzie się Warsztat rozwojowy przygotowany przez Alinę Adamowicz – popularnej terapeutki, mentorki kobiet, certyfikowanego coacha, wykładowcy akademickiego i managerki z ponad 20-letnim doświadczeniem w zarządzaniu.

Autorka bestsellerowych poradników „Jak uciszyć wewnętrznego krytyka i uwierzyć w siebie” oraz „Pozytywki”, „Nigdy nie wstydź się siebe”, „Superzwiązek" Jak stworzyć dobrą i trwałą relację, która się nie rozpadnie”.

Warsztat oparty jest na najnowszej wiedzy i praktyce z obszaru najdynamiczniej rozwijającej się dziedziny psychologii - Psychologii Pozytywnej, nowoczesnych terapiach krótkoterminowych, neuronauki oraz doświadczeniu zawodowym i życiowym autorki.

Zaprezentuje POZYTYWNY WARSZTAT ROZWOJOWY, KTÓREGO POTRZEBUJE KAŻDA KOBIETA!

Jak przestać się zamartwiać, wzmacniać pozytywność, oraz budować spokojną wewnętrzna pewność siebie – w pracy i poza nią?

Kochaj, Pracuj, Dbaj o siebie to inspiracyjny warsztat o szczęściu, rozwoju osobistym i pozytywnym stylu życia.

Image

Żadna z nas psychicznie nigdy nie stoi w miejscu. Albo rozwijamy się, rozkwitamy, stajemy się bardziej kreatywne, albo opadamy i tracimy poczucie kierunku oraz szczęścia. Trzeciej drogi nie ma. A wybór należy do nas. Podczas Warsztatu prelegentka pokaże min. jak w praktyce dokonać tego wyboru i poznasz wspaniałą naukową formułę szczęścia, z której nauczysz się korzystać.

Każdej z nas przyda się umiejętność zrozumienia swoich emocji i zarządzania nimi, wzmacniania poczucia własnej wartości i pewności siebie. Przedstawi też strategie, które pozwalają szybko polepszyć jakość życia prywatnego i zawodowego.

Zainspiruje uczestniczki do wprowadzenia zmian w swoim stylu myślenia i życia. Są proste, choć opierają się na zaawansowanych badaniach naukowych i złożonych mechanizmach psychologicznych. Są też zaskakująco łatwe do nauczenia, a ich siła tkwi w tym, że przynoszą szybko pozytywne, zmieniające życie efekty - w ciągu kilku tygodni, a nawet wcześniej :)

Image

KAMILA STOLARCZYK

Poprowadzi Warsztaty jak i zaprezentuje własny - Kamila Stolarczyk.

Wizjonerka, kreatorka, przedsiębiorca, mentor oraz gigantyczne źródło pozytywnego myślenia!
Trzy lata z rzędu prelegentka na kongresie FLOW Summit (2021/2022) organizowanym przez Younity.pl, gdzie skupiającym co roku ponad 120 tysięcy odbiorców.

Wykładowca akademicki studiów podyplomowych Mentoring innowacji i biznesu

Obecnie Kamila jest również wydawcą i redaktorem naczelnym trzech czasopism:

Pisma dostępne w salonikach prasowych EMPIK oraz INMEDIO w całej Polsce.

Powiedziano kiedyś Kamili, że będzie bardzo źle z nią bo trafiła się jej ciężka choroba :(
Był to ogromny cios, ale też przełom w jej życiu. Ona jednak potraktowała chorobę jak informację pomimo tego jak to się mówi ,że " śmierć zajrzała w jej oczy ".

Dziś potrafi o tym swobodnie rozmawiać, ponieważ wie, że jej historia może stać się przykładem lub bodźcem do zmiany dla innych. Aby nie czuć się ofiarą, zdecydowała się zostać zwycięzcą!

Image

Dla niej nie ma rzeczy niemożliwych. Dostrzega możliwości tam, gdzie inni widzą tylko zamknięte drzwi.

Dzięki temu przyciąga do siebie mnóstwo przedsiębiorców, którzy chcą korzystać z mojej pomocy.

Jako mentor, pomaga im w procesie porządkowania i rozwoju ich firmy. Ale również podczas sesji mentoringowych pomaga poznawać lepiej siebie, przepracowywać trudne tematy, odkryć potencjał jak i zmienić świadomość określając to jako " wykręcenie starej żarówki i wkręcenie nowej " :)

Wspiera ludzi również na płaszczyźnie duchowej. Trudne doświadczenia osobiste uzmysłowiły jej, jak wspaniałymi jesteśmy istotami oraz jak ogromny potencjał posiadamy zwłaszcza my Kobiety !

Rozumie i uczy, że harmonia wokół nas zaczyna się od harmonii w naszym ciele i duszy. Życie nauczyło Kamilę, aby czerpać z niego garściami i stale iść do przodu, pomimo zmian i wyzwań.

Firma ML Group, którą stworzyła, jest wynikiem pragnienia życia oraz formą dzielenia się energią. I jak sama twierdzi INNOWACJA JEST W NAS!

Podczas Warsztatów przedstawi kilka prostych narzędzi pomagających uporać się z lękiem, natrętnymi negatywnymi myślami oraz rozwijaniem własnego potencjału.

Image

Poprzednie edycje SIŁA JEST KOBIETĄ