Czasami przychodzą w życiu zmiany, na które nie jesteśmy gotowe i wtedy ważne jest, aby potraktować je jako znak, sygnał, z którego należy wziąć dla siebie tyle ile potrzebujesz i iść dalej. Być może Kochana nie masz pełniej świadomości ,że tylko Ty jako Kobieta masz w sobie taką siłę aby zadbać o siebie i jeszcze o swoich najbliższych !  Dlaczego ? Bo My Kobiety jesteśmy kompletne, pełne MOCY , która w nas jest. Odkryj siebie bardziej, zajrzyj do swojego wnętrza. Zapraszam Ciebie - Moja Droga - na warsztaty pod tytułem MOC KOBIETY - pokochaj siebie !

Data

11.12.2021
godz. 9.00 - 15.00

Miejsce warsztatów

Parisel Palace
Klimki 36
21-400 Łuków
www.pariselpalace.pl

Cena

450 zł/os
(wystawiam FV)

Image

Opis warsztatów

Warsztaty mające na celu :

  • dokonania wglądu w swoje wnętrze
  • wyjścia ze starych schematów, przekonań, pokonanie siebie Po co? Po to aby pokochać swoje życie na nowo, wizualizować, tworzyć nową rzeczywistość i dzielić się miłością.

Jeśli czujesz, że nic Ci się w życiu nie udaje?

Męczysz się w różnych sytuacjach  życiowych/zawodowych?

Wydarzyło się coś w Twoim życiu i nie potrafisz sobie z tym poradzić?

To daj sobie szansę.

Otwórz się na nowe możliwości, które może dać Ci całodniowy warsztat z moją osobą.

Praca w małej 10 - osobowej grupie pozwoli Ci się otworzyć i przyjąć nowe.

Pozwól sobie pomóc.

Może to spotkanie będzie bodźcem do Twojej zmiany życiowej i pozwoli aby nastąpił " Czelendż".

Czekam na Ciebie

Agenda

9.00 Start (poznajmy się)
9.30 Historia - Czelendż
10.00 Jaką jestem Kobietą ?? Praca w parach
11:30 krótka przerwa
11:45 Transformacja Praca w parach
12.30 mały posiłek
13.00 Mapa myśli Praca w grupach
14.00 Przydatne narzędzia do usprawniania siebie
15.00 Podsumowanie

Formularz zgłoszeniowy

Jak zgłosić udział w warsztatach?

KROK 1:

Wypełnij formularz zgłoszeniowy

KROK 2:

Czekaj na email zwrotny

KROK 3:

Dokonaj przelewu na wskazane konto

KROK 4:

Oczekuj kontaktu ode mnie

Wypełnij wymagane pola
Wypełnij wymagane pola
Image

Biografia

Kamila Stolarczyk

Kobieta, która inspiruje na każdym kroku. Wizjonerka, kreatorka, przedsiębiorca, mentor oraz gigantyczne źródło pozytywnego myślenia. Swoją energią dzieli się z innymi i inspiruje do działania. Dzięki własnym pomysłom i projektom przenosi życie oraz biznesy innych ludzi na wyższy poziom.

Tegoroczna prelegentka konferencji FLOW ! SUMMIT 2021 wśród 45 najlepszych ekspertów, a wśród nich Dalai Lama, Joe Dispenza, Bruce Lipton, Gregg Braden, Jakub B. Bączek, Adam Dębowski, Pepsi Eliot, Małgorzata Kwietniewska jak i wiele innych.

Kamila działa w biznesie od 18 lat, ale swoją największą przygodę biznesową, która okazała się misją, rozpoczęła w listopadzie 2017 roku, rok po tym, jak „śmierć zajrzała jej głęboko w oczy”. Dziś paradoksalnie jest wdzięczna za tamtą sytuację :) Potrafi o tym rozmawiać, ponieważ wie, że jej historia może stać się przykładem lub bodźcem do zmiany dla innych. Aby nie czuć się ofiarą, zdecydowała się zostać zwycięzcą! Wtedy właśnie stworzyła miesięcznik biznesowy #bliskobiznesu Info Magazyn Lubelski.pl, który, wizualizowała sobie, ponieważ właśnie takiego pisma poszukiwała, brakowało takiego na rynku. Jak sama przyznaje, było to w pewnym sensie jej „dziecko”, które zrodziło się z chęci łączenia i edukowania przedsiębiorców oraz z odrobiny odwagi. Kamila pomimo dużej wiedzy marketingowej i biznesowej, nie miała żadnego doświadczenia w pracy w redakcji. Jedyne, co pomagało jej w przedsięwzięciu to wizualizacja, determinacja, ogromna chęć życia oraz tworzenia dla ludzi. Ten krok stał się początkiem cudownej podróży pełnej sukcesów.

Obecnie Kamila jest wydawcą i redaktorem naczelnym dwóch czasopism – Info Magazyn Lubelski. Pl #bliskobiznesu oraz FOR FACILITY SERVICES, dostępnych w salonikach prasowych EMPIK oraz INMEDIO w całej Polsce. To jednak nie koniec! Niebawem zacznie wydawać kolejne, trzecie już czasopismo, które będzie poświęcone energii człowieka. Po raz kolejny opiera swoje działania na wizualizacji oraz chęci tworzenia platformy edukacyjnej dla ludzi. Równolegle pracuje nad trzema książkami, organizuje szkolenia i warsztaty biznesowe oraz pomaga przedsiębiorcom jako mentor i doradca. Tworzy filmy promocyjne. Kompleksowo buduje wizerunek firm oraz osób w Internecie. W najbliższym czasie wprowadza również nową usługę dla biznesu i aktualnie szkoli się w tym zakresie. Firma ML Group, którą stworzyła, jest wynikiem pragnienia życia oraz formą dzielenia się energią. I jak sama twierdzi INNOWACJA JEST W NAS!

Jak ona to robi? Kamila to wulkan pomysłów, które zamienia w rzeczywistość. Dla niej nie ma rzeczy niemożliwych. Dostrzega możliwości tam, gdzie inni widzą tylko zamknięte drzwi. Dzięki temu przyciąga do siebie mnóstwo przedsiębiorców, którzy chcą korzystać z jej pomocy. Jako mentor, pomaga im w procesie porządkowania i rozwoju ich firmy.

Kamila wspiera ludzi również na płaszczyźnie duchowej. Trudne doświadczenia osobiste uzmysłowiły jej, jak wspaniałymi jesteśmy istotami oraz jak ogromny potencjał posiadamy. Rozumie i uczy, że harmonia wokół nas zaczyna się od harmonii w naszym ciele i duszy. Życie nauczyło ją, aby czerpać z niego garściami i stale iść do przodu, pomimo zmian i wyzwań. Problemy? W słowniku Kamili nie ma takiego wyrazu.
Dla niej są zmiany, ale one są drzwiami do nowych rzeczy. Tylko czy my jesteśmy gotowi i chcemy otwierać każde drzwi?

Image