KOLEJNA !! edycja Inspirujących WARSZTATÓW dla Kobiet pt. "SIŁA JEST KOBIETĄ"

Data

17 marca 2024
godz. 9.00

Miejsce warsztatów

Białystok
HOTEL MERCURE
ul. Hetmańska 46

Image

Opis warsztatów

Ponownie przyszedł czas na Białystok! Będziemy znowu u Was Kochane Kobiety! Dla WAS i z WAMI. To już druga edycja wyjątkowych Ogólnopolskich WARSZTATÓW: O KOBIETACH, Z KOBIETAMI, DLA KOBIET pt. "SIŁA JEST KOBIETĄ".

Bardzo cieszy nas fakt, że pierwsza edycja Warsztatów, która odbyła się 29 października 2023r w Białymstoku zakończyła się ogromnym sukcesem i do dzisiejszego dnia wspólnie z Wami wspominamy cudne chwile i emocje z tego wydarzenia.

Misją Fundacji WYSOKA ŚWIADOMOŚĆ jak i wszystkich organizatorek jest wspieranie Kobiet na każdym etapie ich życia, pomocy w odkrywaniu własnego potencjału, edukowaniu i wskazywaniu co jest faktyczna siłą każdej kobiety. Lubimy te emocje, świetną energię, która panuje podczas Warsztatów, Wasze łzy, uśmiechy i uniesienia. Dlatego bądź z nami.

Misją Fundacji WYSOKA ŚWIADOMOŚĆ jak i wszystkich organizatorek jest wspieranie Kobiet na każdym etapie ich życia, pomocy w odkrywaniu własnego potencjału, edukowaniu i wskazywaniu co jest faktyczna siłą każdej kobiety.

Lubimy te emocje, świetną energię, która panuje podczas Warsztatów, Wasze łzy, uśmiechy i uniesienia. Dlatego bądź z nami. To Mocne Warsztaty, Wspaniałe prelegentki i jeszcze więcej merytorycznych narzędzi, ćwiczeń i informacji, które pozwolą w pełni zmienić świadomość każdej uczestniczki, poprawić komfort życia, poznać własne możliwości jak i odkryć swój potencjał. W życiu nie ma przypadków. Albo masz tu być i wykorzystać ten dzień Warsztatowy tylko dla siebie najlepiej jak potrafisz albo nie.

Warsztat każdej z prelegentek, doświadczenia i wiedza pozwolą Ci odkryć nowy pryzmat myślenia i odczuwania. Problem braku świadomości to wyzwanie, z którym wiele z nas kobiet na całym świecie nadal się boryka. Choć posiadamy naturalne predyspozycje do bycia liderkami i zmieniania społeczeństwa często nie jesteśmy dostatecznie doceniane przez co nie zdajemy sobie sprawy z własnych możliwości i ogromnych pokładów sprawczości, które w sobie posiadamy.

Umysł kobiety to takie narzędzie ściśle zaprogramowane według wgranych w podświadomość przekonań: dom, dziecko, mąż, szkoła, pranie, gotowanie, kariera itd. itd. A gdzie w tym wszystkim jesteś TY sama? Kiedy ostatni raz zaopiekowałaś się tylko sobą tak na 100%? No, właśnie. Chcemy żebyś była z nami.

Na jednej scenie wystąpią:

Dr Karina Barszczewska

Doktor nauk medycznych. Specjalistka ginekologii i położnictwa. W trakcie specjalizacji z seksuologii. Dyplomowana lekarka medycyny estetycznej. Szkoleniowiec z ginekologii estetycznej. Prelegentka na konferencjach naukowych. Twórca wydarzeń dla Kobiet: Konferencja "Kobiety dla Kobiet" i "Camp na obcasach". Autorka ebooków: "Infekcje intymne. Co z natury warto o nich wiedzieć", "Lifehacki intymne". Przez pacjentki ceniona za niezmierzone pokłady empatii, zaangażowanie, indywidualne i holistyczne podejście do każdej Kobiety. Przez specjalistów i autorytety medyczne - za wiedzę, którą nieustannie poszerza, zdobywając liczne certyfikaty w Polsce i na świecie.

W lutym 2022 roku znalazła się w magazynie VOGUE, a w październiku 2022 - w książce "50 osobistości biznesu. Od serca do serca" wydanej na rzecz Fundacji Prof. Zbigniewa Religi i odebrała nagrodę przyznaną przez redakcję czasopisma "Businesswoman & life". Miłośniczka zwierząt, tańca i podróżowania. Pasjonatka zdrowia Kobiet. Temat prezentacji: "Od przeznaczenia do siły wyboru. Droga, którą idę".

Image

Katarzyna Bujakiewicz

 Katarzyna Bujakiewicz należy do grona najpopularniejszych polskich aktorek, autentyczna we wszystkich projektach, których się podejmuje, prawdziwa i naturalna. Jest aktorką o wielu twarzach. Z zachwytu nad Lubelszczyzną zrobiła swój program o podróżach ,,Bujaj się z Kaśką po Lubelszczyźnie", który można oglądać na YouTube.Kasia uwielbia spacery i slow live,kontakt z naturą i podróże. Chętnie zamienia szpilki na dres. Jest zaangażowana od wielu lat w działania Drużyny Szpiku,Fundacji AST, czy Psierocińca. Wspiera inicjatywy proekologiczne, żyje świadomie i zdrowo. Dzieli swoje życie na przed i po urodzeniu córki Oli. Wybiera świadomie, żyje w harmonii, w kontakcie ze sobą i naturą. Temat prezentacji: #musizm Czy my naprawdę musimy być doskonałe?

Image

Sylwia Sikorska & Honorata Lubiszewska

 Twórczynie marki embraceyourlife.pl, prowadzące podcast WYSOKIE WIBRACJE. Dziś uczą ludzkim językiem o rozwoju duchowym. Jednak, do tego miejsca zaprowadziła je wcześniejsza praca w zakresie twardo rozumianego biznesu (marketing internetowy, szkolenia w firmach i 1:1 oraz inwestowanie w nieruchomości). Dlatego też lekcje, które przekazują dziś są ugruntowane i praktyczne. Przez kilka lat ich współpracy pomogły już tysiącom osób w podróży do pokochania siebie, odbudowania relacji z energią pieniądza czy w powrocie do swojego wewnętrznego źródła mocy i mądrości. Możesz korzystać z ich lekcji i przekazów w kursach, webinarach i bezpłatnych materiałach. Temat warsztatów: Zrozum energię pieniądza. Podczas warsztatów poruszą takie zagadnienia, jak: - czym jest energia życiowa i jaki ma ona wpływ na Twoje finanse? - jakie przekonania blokują Cię przed doświadczaniem obfitości i jak z nimi pracować - jak rzeczywiście działa prawo przyciągania i jak je wykorzystywać w praktyce? - czym jest zasada lustra i jakie informacje możesz wyczytać, obserwując jej działanie w swoim życiu? Całość będzie uzupełniona o kilka praktycznych ćwiczeń i wiele ciekawych pytań, z którymi będziesz mogła i mógł pracować jeszcze długo po zakończeniu naszego spotkania.

Image

Czekamy również na wystąpienie:

Małgorzata Ohme

 Jest jedną z najbardziej znanych i cenionych psycholożek i dziennikarek w Polsce. Ukończyła psychologię społeczną SWPS w Warszawie z wyróżnieniem i w ubiegłym roku znalazła się w prestiżowym gronie absolwentów 25-lecia SWPS w kategorii sztuka i media. Jest współzałożycielką pierwszej w Polsce najnowocześniejszej platformy oferującej wsparcie psychologiczne i rozwój osobisty dla pracowników - MINDGRAM, właścicielką portalu dla kobiet ohme.pl, autorką podcastu "Lajf noł makeup". Prowadzi wykłady, prelekcje i webinary związane ze zdrowiem psychicznym, poprawą jakości życia, life coachingiem i rozwojem osobistym. Temat prezentacji:  "O miłości która daje siłę - do siebie samej".

Image

Solomiya Kozera

 Jest pierwszym Neuromasterem w Polsce, Instruktorką Neurografiki, Masterką Legalizacji Prawdy. Jej niezwykłe zainteresowanie nauką o funkcjonowaniu mózgu oraz jego wpływem na ludzkie zachowania, myśli, emocje oraz doświadczenia, stanowi fundament jej pracy. Prowadzi profil motywacyjny na platformie Instagram pod nazwą @moje.wymarzone.zycie, gdzie dzieli się inspirującymi treściami oraz praktycznymi wskazówkami dotyczącymi osiągania sukcesu, spełniania marzeń za pomocą swojej podświadomości. Dołącz do fascynującej podróży po świecie neurografiki z Solomiyą Kozera i odkryj własny potencjał oraz możliwości na drodze do realizacji najwyższych celów życiowych! Temat prezentacji: Siła jest kobietą, poprowadzę warsztat i opowiem: Jak odzyskać i korzystać ze swojej siły i mocy?

Image

Mamy również dla Was wspaniałą NIESPODZIANKĘ muzyczną

Tego dnia wystąpi Gość muzyczny :
ANNA KAROLSKA

Kamila Stolarczyk

Wizjonerka, kreatorka, przedsiębiorca, mentor oraz gigantyczne źródło pozytywnego myślenia! Trzy lata z rzędu prelegentka na kongresie FLOW Summit (2021/2022/2023) organizowanym przez Younity.pl, skupiającym co roku ponad 120 tysięcy odbiorców. Prezes i założycielka Fundacji WYSOKA ŚWIADOMOŚĆ, która wspiera Kobiety na różnych płaszczyznach życia. Wykładowca akademicki studiów podyplomowych Mentoring innowacji i biznesu. Obecnie Kamila jest również wydawcą i redaktorem naczelnym trzech czasopism: Info MagazynLubelski.pl #bliskobiznesu - biznesowe pismo lokalne, FOR FACILITY SERVICES pismo dla zarządców obiektów w Polsce, ENERGIA Życia inspirujące pismo ogólnopolskie. Pisma dostępne w salonikach prasowych EMPIK oraz INMEDIO w całej Polsce. Powiedziano kiedyś Kamili, że będzie bardzo źle z nią bo trafiła się jej ciężka choroba. Był to ogromny cios, ale też przełom w jej życiu. Ona jednak potraktowała chorobę jak informację pomimo tego jak to się mówi, że "śmierć zajrzała w jej oczy ". Dziś potrafi o tym swobodnie rozmawiać, ponieważ wie, że jej historia może stać się przykładem lub bodźcem do zmiany dla innych. Aby nie czuć się ofiarą, zdecydowała się zostać zwycięzcą! Dla niej nie ma rzeczy niemożliwych.

Dostrzega możliwości tam, gdzie inni widzą tylko zamknięte drzwi. Dzięki temu przyciąga do siebie mnóstwo przedsiębiorców, którzy chcą korzystać z mojej pomocy. Jako mentor, pomaga im w procesie porządkowania i rozwoju ich firmy. Ale również podczas sesji mentoringowych pomaga poznawać lepiej siebie, przepracowywać trudne tematy, odkryć potencjał jak i zmienić świadomość określając to jako "wykręcenie starej żarówki i wkręcenie nowej". Wspiera ludzi również na płaszczyźnie duchowej. Trudne doświadczenia osobiste uzmysłowiły jej, jak wspaniałymi jesteśmy istotami oraz jak ogromny potencjał posiadamy zwłaszcza my Kobiety ! Rozumie i uczy, że harmonia wokół nas zaczyna się od harmonii w naszym ciele i duszy. Życie nauczyło Kamilę, aby czerpać z niego garściami i stale iść do przodu, pomimo zmian i wyzwań. Firma ML Group, którą stworzyła, jest wynikiem pragnienia życia oraz formą dzielenia się energią. I jak sama twierdzi INNOWACJA JEST W NAS! Szczęśliwa Żona i mama dwóch córek. Temat Warsztatów: Rozwój osobisty w oparciu o rodzinę. Odkryj swój potencjał. Co jest Twoją siłą ? Bądź z nami Kobietami tego dnia będzie MOC-no

Image

Czytaj więcej na:

Image
Image