FLOW! SUMMIT 2021 ODMIENI TWOJE ŻYCIE

FLOW! SUMMIT 2021 ODMIENI TWOJE ŻYCIE

Ponad 45 najlepszych ekspertów na jednej konferencji online.

A wśród nich Dalai Lama, Joe Dispenza, Bruce Lipton, Gregg Braden, Jakub B. Bączek, Adam Dębowski, Pepsi Eliot, Małgorzata Kwietniewska oraz wydawca naszego Info Magazynu Lubelskiego – Kamila Stolarczyk. Wszyscy spotykają się na kongresie internetowym w jednym celu: Aby pomóc Ci znów żyć swoim życiem z flow!

Flow! Summit 2021 rozpocznie się 21 kwietnia i potrwa 7 dni. Uczestniczyć może w niej każdy, kto jest otwarty na coś nowego, na rozwój, na duchowy wzrost. Konferencja jest bezpłatna, a zarejestrować można się na nią na stronie elopage.com

Co wygodne, konferencja będzie odbywać się w zaciszu własnego domu. Każdy uczestnik, przez 7 kolejnych dni, zaczynając od 21 kwietnia otrzyma o godzinie 5 rano zestaw filmów na maila, podanego podczas rejestracji. W filmach prelegenci opowiedzą o swoich doświadczeniach i swoim flow!

Wszystkie filmy w języku angielskim będą dostępne w oryginalnej wersji językowej z napisami, a także z polskim lektorem.
Filmy polskich prelegentów będą prezentowane jako oryginalne bez napisów.

Podczas konferencji zostaną omówione tematy dotyczące duchowości, medytacji, wrażliwości, intuicji, hipnozy, aniołów, motywacji, rozwoju osobistego, uzdrowień. To tylko niewielki ułamek wiedzy poruszanej na flow! Summit 2021.

Flow Summit jest największym szczytem online w swoim rodzaju, który szturmem opanował Europę - od 2017 r. ponad 500 000 osób przyłączyło się i badało różne sposoby życia dzięki flow! Powstała nowa forma Duchowości: Miejska. Nowoczesna. Indywidualna. Teraz po raz drugi już to wydarzy się w Polsce. My już nie możemy się doczekać!