Działamy jak Agencja PR

Budujemy i utrwalamy wizerunek firm

magazyn lubelski

Info Magazyn Lubelski

tworzony jest z myślą o ambitnych czytelnikach lubiących przyjemny i wyczerpujący format prasy. To najszybciej rozwijające się czasopismo specjalistyczne w Lublinie. Miesięcznik porusza tematy związane z biznesem, zarządzaniem, rozwojem osobistym, sprzedażą, social mediami, finansami. W każdym wydaniu Czytelnik otrzymuje wartościowe artykuły, wywiady, recenzje. Gazeta przedstawia przedsiębiorców działających w Lublinie, ale i w całej Polsce. Przedstawia ludzi z pasją, pełnych talentów i zainteresowań. Info Magazyn Lubelski jest dostępny w salonach prasowych empik logo oraz inmedio logo w Lublinie i na Lubelszczyźnie.

Strona
magazyn lubelski

FOR FACILITY SERVICES

Ogólnopolski kwartalnik dedykowany dla branży nieruchomości. Pismo, porusza tematy związane z obsługą oraz zarządzaniem budynków w Polsce. Jest również sporo treści dla branży utrzymania czystości. Magazyn dostępny w salonikach prasowych empik logo oraz inmedio logo w całej Polsce.

Strona
energia życia

ENERGIA ŻYCIA

Energia życia jest periodykiem z misją, ale przede wszystkim pismem inspirującym, w którym znajdziecie wyjątkowe, niecodzienne treści.

Naszą bazę i fundament stanowią rozmowy z fascynującymi ludźmi. Dla nas obiektem zainteresowania jest człowiek, który może przekazać najbardziej wartościową wiedzę, bo wyniesioną z doświadczeń i przeżyć. Wywiad jest formą spotkania towarzyskiego, podczas którego rozmówca pokazuje swój sposób widzenia świata. A my uwielbiamy rozmawiać z osobami, które mają nietuzinkowe podejście do tego świata, które na co dzień się nim rozkoszują i zapewne staną się inspiracją dla wielu czytelników.

Magazyn dostępny w salonikach prasowych empik logo oraz inmedio logo w w całej Polsce.

Drugą składową naszego pisma są artykuły edukacyjne. Poruszamy się w takich tematach jak niepoznane i niezgłębione umiejętności oraz potencjały człowieka, relacje międzyludzkie, emocje drzemiące w każdym z nas, szczęście, radość, a także technologia przyszłości. 

Strona